button

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ КАВОМАШИНОЮ L'OR BARISTA

Дізнайтеся, як користуватися кавомашиною L'OR BARISTA, ознайомившись з інструкцією, яку можна скачати вище. Щоб продовжити термін служби кавомашини L’OR BARISTA, важливо регулярно очищати її від накипу. Уважно прочитайте посібник користувача та дотримуйтесь правил для першого використання, щоб отримати максимально легкий та приємний досвід приготування кави.

Якщо ви вперше користуєтеся L'OR BARISTA®, дізнайтеся, як налаштувати свою кавомашину тут.

ПРИГОТУВАННЯ КАВИ В КАВОМАШИНІ L'OR BARISTA

Приготувати еспресо, лунго або ристретто з кавомашиною L'OR BARISTA дуже легко. Лише натиснувши одну кнопку, ви зможете насолодитися якісним смаком кави, використовуючи колекцію кави в капсулах L’OR. Просто оберіть потрібний розмір кави та насолоджуйтесь нею майже одразу.

КОРИСНІ ПОРАДИ

Встановіть правильну висоту
піддону

Відрегулюйте піддон відповідно до вашого вибору напою. Залишіть стандартне налаштування для маленьких чашок, призначених для еспресо та ристретто. Для високих склянок, призначених для лунго або напоїв на основі молока, зніміть кришку піддону та піддон для збирання крапель, а потім встановіть чашку для приготування кави.

Зробіть свій досвід дегустації кави – кращим

Каву найкраще подавати гарячою. Щоб отримати максимальне задоволення від дегустації, підігрійте чашки і машину перед приготуванням кави. Просто натисніть кнопку еспресо без капсули у відділенні для капсул, щоб налити гарячу воду в чашку. Зачекайте кілька секунд, спорожніть чашки та приступайте до приготування кави.

Відшукайте свою
ідеальну каву

Яка кава смакує для вас якнайкраще: лунго чи еспресо? Встановити ідеальну кількість води для кави можна наступним чином: під час приготування кави натисніть та утримуйте кнопку вибраного напою (ристретто, еспресо або лунго), доки вона не почне блимати. Відпустіть її, і кава почне текти. Натисніть знову, щоб зупинити потік.

Реєструйте кавомашину

ТА ОТРИМАЙТЕ БАГАТО ПЕРЕВАГ

 

Зареєструйте свою кавомашину L'OR BARISTA, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції

та акції. Зробіть свій досвід користування L'OR BARISTA справжнім задоволенням.

icon1.png

Отримуйте промокод на знижку 400 грн на

покупку кави в капсулах L'OR на ROZETKA

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Щоб скористатись кавомашиною, просто підніміть важіль, вставте капсулу з кавою, нажміть на відповідну кнопку в залежності від того, якого об'єму напій ви хочете зробити. Кавомашина приготує каву.

Система L'OR BARISTA використовує тиск 19 барів, щоб за лічені секунди приготувати ваші улюблені напої.

Коли кнопки ристретто (найменший об'єм) та лунго (найбільший об'єм) на кавомашині L'OR BARISTA починають швидко блимати після приготування кави, настав час очистити вашу кавомашину від накипу. Очищення кавомашини від накипу гарантує, що ви отримаєте найкращу каву за смаком, температурою та об’ємом. Дізнайтеся, як можна очистити кавомашину від накипу в Інструкції користувача, яку можна завантажити на сторінці "СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА". Також ми рекомендуємо використовуйте засіб для видалення накипу Phillips CA6700.

Бажаєте скинути налаштування об'єму напою до заводських налаштувань? Якщо так, виконайте наступні дії:
1. Увімкніть кавомашину L'OR BARISTA і зачекайте, поки вона прогріється.
2. Натисніть і утримуйте всі три верхні кнопки одночасно (ристретто, еспресо та лунго), доки вони швидко не заблимають.
3. Тепер кавомашину повернуто до заводських налаштувань.

Кавомашина L'OR BARISTA ідеально підходить для приготування еспресо, ристретто та лунго, які ви можете приготувати в одне натискання кнопки.

Перед першим використанням зніміть з кавомашини всі пакувальні матеріали. Якщо ви використовуєте кавомашину вперше або не використовували її протягом тижня, виконайте наведені нижче кроки.
1. Вийміть резервуар для води з кавомашини.
2. Сполосніть його та наповніть водою. Встановіть резервуар для води назад у кавомашину.
3. Поставте миску під вузол подачі кави (звідки зазвичай витікає вода). Не вставляйте капсулу та переконайтесь, що важіль закритий. Примітка. Щоб звільнити достатньо місця для миски під вузлом подачі кави, можна зняти лоток для крапель.
4. Натисніть кнопку лунго (найбільший об'єм). Кнопка починає повільно блимати, вказуючи на те, що кавомашина попередньо нагрівається.
5. Машина нагріється приблизно за 25 секунд і розпочне промивання. Вода витікатиме з вузла подачі кави в миску.
6. Зніміть миску. Спорожніть лоток для крапель і контейнер для стічної води.
Тепер кавомашина готова до використання.

Регулярний догляд за кавомашиною дозволить вам насолоджуватись найкращою кавою. Дивіться Інструкцію користувача для вірного догляду за виробом, проводьте регулярно чистку та декальцинацію, щоб продовжити термін роботи кавомашини. Більше інформації щодо догляду ви можете дізнатись у нас на сайті в розділах "Очищення" та "Усунення несправностей".

Щоб скористатися кавомашинкою L'OR BARISTA, просто підніміть важіль і вставте одну капсулу. Закрийте відсік для капсул, опустивши важіль. Натисніть кнопку на свій вибір: ристретто (найменший об'єм), еспресо (середній об'єм) або лунго (найбільший об'єм) в залежності від того, який розмір напою ви бажаєте приготувати.

Помістіть чашку під вузол подачі кави.
Підніміть важіль. Вставте одну капсулу.
Закрийте відсік для капсул, опустивши важіль.
Натисніть кнопку з типом кави за вашим вибором: ристретто (найменший об'єм), еспресо (середній об'єм) або лунго (найбільший об'єм).
Не піднімайте важіль, доки приготування кави не закінчиться. Приготування кави завершено, коли індикатори перестануть блимати і кава перестане текти.

Кавомашина L'OR BARISTA пропонує три види кави, які відрізняються по об'єму та міцності: ристретто (найменший об'єм), еспресо (середній об'єм) та лунго (найбільший об'єм), що дозволяє створювати всі палітри еспресо. За замовчуванням розміри напоїв такі: 25 мл для ристретто, 40 мл для еспресо та 110 мл для лунго, але ви можете налаштувати бажаний об'єм кави. Як це зробити ви можете прочитати в Інструкції користувача, завантаживши її на сайті або дивіться питання "Налаштування об'єму напою".

ОЧИЩЕННЯ КАВОМАШИНИ L’OR BARISTA

Дивіться значення нижче:
- Кнопка вибраної кави повільно блимає: машина готує напій.
- Кнопка вибраної кави швидко блимає: резервуар для води порожній, наповніть резервуар водою.
- Кнопка вибраної кави блимає періодично: нову кількість кави збережено, програма активна.
- Кнопки рістрето та лунго блимають одночасно після приготування кави: машину слід очистити від накипу.
- Усі три кнопки блимають одночасно: машині потрібно охолонути. Зачекайте приблизно 2 хвилини, перш ніж готувати новий напій.

Для щоденної очистки кавомашини L'OR BARISTA, ми рекомендуємо виконати наступні дії:
1. Зніміть нижній лоток для крапель, а також лоток для чашок і промийте теплою водою.
2. Зніміть відсік для використаних капсул, потягнувши його вгору, і спорожніть його. Промийте всі частини теплою водою та висушіть їх м’якою тканиною.
3. Помістіть деталі назад у кавомашину.

Промивайте резервуар для води та наповнюйте його свіжою водою кожні 24 години. Увага! Резервуар для води не можна мити в посудомийній машині.

Протирайте кавомашину зовні м’якою вологою тканиною.
Увага! Ніколи не використовуйте мочалки, абразивні мийні засоби або агресивні рідини, такі як бензин або ацетон, для чищення кавомашини.
ОБЕРЕЖНО! Не вставляйте палець у відділення для капсул, щоб уникнути травм. На внутрішній стороні важеля є невидимий гострий виступ.

Щотижня очищуйте вузол подачі кави. Зніміть вузол подачі кави з машини (потягніть його донизу) і промийте теплою водою з-під крана. Щоб ретельно очистити вузол подачі кави, відкрийте кришку. Промийте вузол подачі кави всередині теплою в- одою з-під крана. Його також можна мити в посудомийній машині.

Щотижня очищуйте контур кави, щоб видалити будь-які залишки кави та отримати каву найкращої якості та найкращого смаку.

Регулярно очищайте відсік для використаних капсул і контейнер для стічної води.
Щоб очистити відсік для використаних капсул і контейнер для стічної води:
1. Витягніть контейнер для стічної води та відсік для капсул з кавомашини.
2. Зніміть лоток для крапель із нижнього піддону.
3. Промийте лоток для крапель і лоток для чашок під теплою проточною водою або помістіть їх у посудомийну машину.
4. Зніміть відсік для використаних капсул із контейнера для стічної води та спорожніть його. Увага! Будьте обережні, коли знімаєте відсік для використаних капсул. Одразу після приготування капсули гарячі.
5. Промийте всі частини під теплою проточною водою. Висушіть всі частини м’якою тканиною. Ви також можете мити контейнер для стічної води і відсік для використаних капсул в посудомийній машині.
7. Знову зберіть всі частини. Поставте лоток для крапель назад на нижній лоток для крапель. Поставте лоток для чашок на лоток для крапель.
8. Протріть машину ззовні вологою м'якою тканиною.
Увага! Ніколи не використовуйте мочалки, абразивні мийні засоби або агресивні рідини, такі як бензин або ацетон, для чищення кавомашини.
ОБЕРЕЖНО! Не вставляйте палець у відділення для капсул, щоб уникнути травм. На внутрішній стороні важеля є невидимий гострий виступ.
Щоб очистити резервуар для води:
Очищуйте резервуар для води, добре промиваючи його під краном. Не використовуйте посудомийну машину для очищення резервуара для води. Промивайте резервуар для води та наповнюйте його свіжою водою кожні 24 години.
Щоб очистити вузол подачі кави:
1. Зніміть вузол подачі кави, потягнувши донизу.
2. Промийте вузол подачі кави теплою водою з-під крана. Щоб ретельно очистити вузол подачі кави, відкрийте кришку. Промийте вузол подачі кави теплою водою з-під крана або в посудомийній машині.
3. Поставте все назад у кавомашину L'OR BARISTA.
Рекомендуємо робити щотижня.
Щоб ваша кава мала оптимальну якість і смак, також щотижня очищуйте контур кави, дотримуючись наступних кроків.
Щоб очистити контур кави:
1. Поставте чашку під вузол подачі кави.
2. Підніміть важіль угору після використання, щоб остання використана капсула потрапила у відповідний відсік.
3. Не вставляйте нову капсулу, закрийте важіль.
4. Натисніть кнопку лунго (найбільший об'єм).
5. Спорожніть чашку, коли машина припинить злив води.
6. Відкрийте важіль і повторіть кроки 3-5, щоб належним чином очистити контур кави.
7. Спорожніть контейнер для стічної води.
Також рекомендуємо очищувати кавомашину від накипу, коли кнопки ристретто (найменший об'єм) та лунго (найбільший об'єм) починають блимати після приготування кави. Видалення накипу з вашої кавомашини забезпечує ідеальний смак, температуру та об’єм кави.
Світлові індикатори вашої кавомашини L'OR BARISTA допоможуть вам використовувати, чистити та обслуговувати прилад. Дізнайтеся, що означають світлові сигнали вашої кавомашини L'OR Barista в розділі "Значення сигналів індикаторів".

Ми рекомендуємо протирати кавомашину ззовні вологою м’якою тканиною (не використовуйте жорсткі губки, абразивні засоби та агресивні рідини; обережно! не вставляйте палець у відділення для капсул, щоб уникнути травм - на внутрішній стороні важеля є невидимий гострий виступ).
Рекомендуємо щотижня очищувати вузол подачі кави і внутрішній контур кави.
Також рекомендуємо очищувати кавомашину від накипу, коли кнопки ристретто (найменший об'єм) та лунго (найбільший об'єм) починають блимати після приготування кави. Видалення накипу з вашої кавомашини забезпечує ідеальний смак, температуру та об’єм кави.
Щоб дізнатись детальніше, дивіться питання "Як обслуговувати та очищувати кавомашину LOR BARISTA"

Вам слід видаляти накип із кавомашини L'OR BARISTA приблизно 4 рази на рік, залежно від частоти використання. Якщо після приготування кави кнопки ристретто (мінімальний об'єм) та лунго (максимальний об'єм) починають блимати, це означає, що вам потрібно очистити кавомашину від накипу. Видалення накипу з кавомашини гарантує ідеальний смак, температуру та об’єм кави.

УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ

Дивіться значення нижче:
- Кнопка вибраної кави повільно блимає: машина готує напій.
- Кнопка вибраної кави швидко блимає: резервуар для води порожній, наповніть резервуар водою.
- Кнопка вибраної кави блимає періодично: нову кількість кави збережено, програма активна.
- Кнопки рістрето та лунго блимають одночасно після приготування кави: машину слід очистити від накипу.
- Усі три кнопки блимають одночасно: машині потрібно охолонути. Зачекайте приблизно 2 хвилини, перш ніж готувати новий напій.

Очищуйте машину від накипу, коли кнопки ристретто (найменший об'єм) та лунго (найбільший об'єм) швидко блимають кілька разів після приготування кави. Регулярне видалення накипу з машини гарантує, що ви отримаєте смачну каву в кожній чашці з потрібною кількістю води та ідеальної температури. Процедура видалення накипу триває до 40 хвилин і складається з циклу видалення накипу та циклу промивання. Не переривайте процес видалення накипу.
Щоб очистити машину від накипу виконайте наступні кроки.
Приготуйте свою кавомашину L'OR BARISTA.
Для видалення накипу в кавомашині L'OR BARISTA підходять лише засоби на основі молочної кислоти. Вони очищують кавомашину, не пошкоджуючи її. Ми рекомендуємо вам використовувати засіб для видалення накипу Phillips CA6700 для видалення накипу з кавомашини L'OR BARISTA.
1. Увімкніть машину та вийміть резервуар для води.
2. Наповніть резервуар для води половиною пляшки рідини для видалення накипу, як зазначено на пляшці.
3. Максимально наповніть резервуар для води свіжою водою з-під крана.
4. Поставте резервуар для води назад на машину.
5. Спорожніть відділення для вставлення капсули, відкривши та закривашии важіль.
6. Вийміть лоток для збору крапель і поставте ємність об’ємом щонайменше 1,5 літра під вузол подачі кави. Тепер ваша кавомашина готова до процесу видалення накипу.
Очистіть від накипу вашу кавомашину L'OR BARISTA:
1. Одночасно натисніть кнопки ристретто (найменший об'єм) та лунго (найбільший об'єм) та утримуйте протягом 3 секунд, щоб активувати режим «зняття накипу». Кнопка лунго почне блимати, а кнопка ристретто світитиметься постійно.
2. Машина видасть весь розчин для видалення накипу через рівні проміжки часу. Цей етап триває до 30 хвилин.
Коли кнопка лунго почне швидко блимати, а кнопка ристретто світитиметься постійно, першу фазу циклу видалення накипу буде завершено.
4. Приберіть та спорожніть миску. Поставте миску назад на нижній лоток для крапель під вузлом подачі кави.
5. Вийміть резервуар для води та промийте його під краном. Знову наповніть резервуар для води свіжою водою та поставте на місце.
6. Почніть промивати машину, натиснувши кнопку, що блимає. Під час фази промивання кнопка ристрето світиться постійно, а кнопка лунго блимає.
7. Машина подаватиме воду, доки резервуар для води майже не спорожниться. Це може зайняти до 3 хвилин.
Після завершення циклу промивання кнопки ристретто та лунго блимнуть кілька разів. Ваша кавомашина вимкнеться автоматично після завершення процесу видалення накипу. Ваша кавомашина L'OR BARISTA тепер готова до використання.
Примітка. Після процедури видалення накипу в резервуарі може залишитись трохи води - це нормально.
Також покроковий алгоритм дій з деталізацією в зображеннях ви знайдете в Інструкціі користувача, яку можна завантажити на сайті, або знайти в коробці з кавомашиною.

Якщо кавомашина не видає каву або зробила лише декілька крапель, в більшості випадків ви можете вирішити це самостійно, можливі причини описані нижче.
- Недостатньо води: перевірте чи достатньо води для приготування вибраної вами кави.
- Контейнер для води встановлено не вірно: перевірте чи резервуар для води встановлено вірно.
- Вузол подачі кави встановлений не вірно або він забруднився. Виконайте наведені нижче дії.
1. Зніміть вузол подачі кави, потягнувши вниз.
2. Підніміть кришку і промийте водою.
3. Поверніть все назад в кавомашину L'OR BARISTA.

-Якщо у внутрішніх ланцюгах накопичився вапняний наліт, це може знизити температуру кави, яка готується. Щоб уникнути цього, регулярно очищайте кавомашину L'OR BARISTA. Примітка: кнопки лунго (найбільший об'єм) і ристретто (найменший об'єм) почнуть блимати після приготування кави, щоб вказати на необхідність очищення вашої кавомашини від накипу. Інструкції щодо видалення накипу ви можете знайти в Інструкції користувача. Ми рекомендуємо використовувати засіб для видалення накипу Philips CA6700. Якщо проблема не зникне, зв'яжіться з нами.

Якщо ви помітили, що ваша кавомашина видає більше або менше кави (не дозує таку ж кількість води), ніж зазвичай, можливо, щось сталося з налаштуваннями. Щоб вирішити проблему самостійно, змініть налаштування, адже кожен вид кави має свій смак, а налаштування можуть з часом змінитись.
Щоб встановити кількість кави на свій смак:
1. Наповніть резервуар для води.
2. Вставте капсулу і опустіть важіль.
3. Натисніть і утримуйте кнопку потрібного типу кави протягом 4 секунд. Припиніть натискання, коли кнопка почне швидко блимати.
4. Ваша кавомашина почне готувати каву. Натисніть кнопку ще раз, коли чашка містить потрібну кількість кави. Тепер кавомашина запрограмована на дозування цієї кількості кави для типу кави, який ви встановили.
Примітка: якщо ви натиснете кнопку, щоб тип кави був встановлений занадто рано, кавомашина запрограмує мінімальну кількість кави для цієї кави, як ви зможете побачити. Якщо ви натиснете кнопку занадто пізно, кавомашина запрограмує максимальну кількість кави для цієї кави.
Щоб скинути об'єм кави до заводських налаштувань для всіх видів кави:
1. Одночасно натисніть і утримуйте три кнопки типу кави (ристретто, еспресо і лунго), поки всі три не заблимають.
2. Кавомашина тепер з заводськими запрограмованими кількостями кави.
Якщо проблема не зникне, зв'яжіться з нами.

Очищуйте кавомашину від накипу, коли кнопки ристретто та лунго швидко блимають кілька разів після приготування.

Кавомашина L'OR BARISTA дозволяє регулювати об'єм кави на свій смак. Кожен тип кави (ристретто, еспресо, лунго) можна запрограмувати на обраний об'єм.
Щоб встановити об'єм кави на свій смак:
1. Увімкніть кавомашину L'OR BARISTA та дочекайтеся часу попереднього нагрівання.
2. Наповніть резервуар для води.
3. Вставте капсулу і опустіть важіль.
4. Натисніть і утримуйте протягом 4 секунд кнопку кави, обсяг якої хочете налаштувати. Припиніть натискати, коли кнопка почне швидко блимати.
5. Ваша кавомашина почне готувати каву. Натисніть кнопку ще раз, коли чашка набере потрібний об'єм кави. Кнопка блимне на ознаку того, що новий обсяг збережено. Тепер машина запрограмована на видачу такої кількості кави для типу кави, який ви налаштували.
Примітка: якщо ви натиснете кнопку типу кави, який потрібно встановити, занадто рано, машина запрограмує мінімальний об'єм для цього виду кави. Якщо не натиснути кнопку кави, машина запрограмує максимальний об'єм.
Щоб скинути об'єм кави для всіх типів кави:
1. Одночасно натисніть і утримуйте три кнопки типу кави (ристретто, еспресо і лунго), поки всі три не заблимають.
2. Кавомашина тепер з заводськими запрограмованими кількостями кави.
ПРИМІТКА. Значення максимального та мінімального об'єму кави ви можете знайти в Інструкції користувача.

Перевірте резервуар для води - він може бути порожнім. Будь ласка, наповніть резервуар для води. Натисніть кнопку обраного типу кави ще раз, щоб продовжити приготування. Коли чашка наповниться, знову натисніть ту саму кнопку, щоб зупинити приготування.

Лоток для крапель досить великий, щоб втримати всі краплі після приготування кави. Якщо ви хочете зупинити капання, ви можете підняти важіль після приготування кави.

Кришка вузла подачі кави встановлена неправильно. Зніміть вузол подачі кави і встановіть ще раз.

Чи правильно встановлено резервуар для води? Чи достатньо води в резервуарі? Чи потрібно очищати кавомашину від накипу?
Якщо ваша кавомашина L'OR BARISTA шумить більше, ніж зазвичай, ви можете вирішити цю проблему самостійно в таких ситуаціях:
1. Резервуар для води встановлено неправильно. Перевірте, чи правильно встановлено резервуар для води на кавомашині.
2. Резервуар для води порожній. Ваша кавомашина L'OR BARISTA гуде голосніше, коли в резервуарі недостатньо води. Наповніть резервуар для води свіжою водою.
3. Повітря у водяному контурі кавомашини (внутрішня частина кавомашини).
Коли у водяному контурі кавомашини більше не буде води, вона видає тихе гудіння. У водяному контурі може бути захоплене повітря. Щоб вирішити цю проблему:
- Увімкніть машину.
- Вийміть капсулу з відсіку для капсул.
- Натисніть кнопку лунго (найбільший об'єм), щоб наповнити водяний контур водою. Виконавши ці кроки, вставте нову капсулу та повторіть спробу.
4. Утворення вапняного нальоту.
Якщо вапняний наліт накопичився у внутрішніх контурах кавомашини, це може знизити температуру кави, що витікає. Щоб цього уникнути, регулярно видаляйте накип із кавомашини L'OR BARISTA. Примітка: кнопки лунго та ристретто почнуть блимати після приготування кави, щоб сповістити вас, що настав час очистити вашу кавомашину від накипу. Ви можете знайти інструкції щодо видалення накипу в Інструкції користувача, яка постачається з вашою кавомашиною L'OR BARISTA. Ми рекомендуємо вам використовувати засіб для видалення накипу Phillips CA6700.
Якщо проблема не зникає, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Кілька факторів можуть впливати на температуру кави після приготування. Ці поради дозволять вам оптимізувати температуру вашої кави, приготованої в кавомашині L'OR BARISTA.
1. Розмір і форма чашки.
Товстостінні кухлі поглинають більше тепла, ніж тонкостінні. Для більш гарячої кави використовуйте чашку з тонкими стінками. Крім того, щоб отримати справді гарячу каву, не використовуйте чашку, яка завелика для кави, яку ви готуєте. По можливості підлаштовуйте розмір чашки під розмір кави, яку ви готуєте.
2. Температура чашки та машини. Поставте чашку під вузол подачі кави та натисніть одну з кнопок видачі кави без використання капсули, щоб попередньо нагріти чашку та кавомашину.
3. Використання молока.
Додаючи до кави холодне молоко, ви знижуєте температуру кави. Щоб отримати гарячий напій латте, попередньо підігрійте молоко, перш ніж влити його в каву.
4. Утворення вапняного нальоту.
Якщо вапняний наліт накопичився у внутрішніх контурах кавомашини, це може знизити температуру кави, що витікає. Щоб цього уникнути, регулярно видаляйте накип із кавомашини L'OR BARISTA. Примітка: кнопки лунго та ристретто почнуть блимати після приготування кави, щоб сповістити вас, що настав час очистити вашу кавомашину від накипу. Ви знайдете інструкції щодо видалення накипу в посібнику користувача, який постачається разом із вашою кавомашиною L'OR BARISTA. Ми рекомендуємо вам використовувати засіб для видалення накипу Phillips CA6700.

Звичайний час попереднього нагрівання вашої кавомашини L'OR BARISTA становить від 25 до 30 секунд при кімнатній температурі. Якщо час розігріву довший, ніж зазвичай, одна з таких причин може бути:
1. Час попереднього розігріву.
Час розігріву може варіюватись. Якщо він становить менше однієї хвилини це нормальною. Якщо час розігріву перевищує одну хвилину, можливо, щось не так. Будь ласка, зв'яжіться з нами.
2. Утворення вапняного нальоту
Якщо у внутрішніх контурах кавомашини накопичився вапняний наліт, це може знизити температуру кави, яка витікає. Щоб цього уникнути, регулярно видаляйте накип із кавомашини L'OR BARISTA. Примітка: кнопки лунго та ристретто почнуть блимати після приготування кави, щоб вказати, що настав час очистити машину від накипу. Ви знайдете інструкції щодо видалення накипу в Інструкції користувача, яка постачається разом із вашою машиною L'OR BARISTA. Ми рекомендуємо вам використовувати засіб для видалення накипу Phillips CA6700.

Якщо важіль не відкривається повністю, можливі два варіанти:
- Відсік для використаних капсул заповнений. Спорожніть відсік для використаних капсул.
- Відсік для вкладання капсули заблоковано. Може статися так, що відділення для вкладання капсули заблокується під час приготування кави, а це означає, що кава перестане текти, поки ви все ще чуєте звук працюючої кавомашини. Дайте кавомашині відпочити від 45 хвилин до 1 години і спробуйте знову відкрити важіль.
Зв’яжіться з нами, якщо проблема не зникне.

Якщо ви не можете закрити важіль кавомашини L'OR BARISTA, може бути одна з наступних причин:
- Відсік для використаних капсул заповнений. Якщо ящик для використаних капсул заповнений, ви не можете закрити важіль машини. Спорожніть ящик для використаних капсул і повторіть спробу.
- Капсула застрягла. Відкрийте та закрийте важіль кілька разів, докладаючи помірне зусилля, щоб вийняти капсулу.
- Капсулу вставлено неправильно. Вставте капсулу повторно та перевірте її положення.
Зв’яжіться з нами, якщо проблема не зникне.

Якщо у вашій кавомашині L'OR BARISTA тече з нижньої або передньої частини, ймовірно, ви можете вирішити проблему самостійно, дотримуючись наведених нижче кроків.
1. Резервуар для води встановлено неправильно. Якщо ваша кавова машина L'OR BARISTA протікає знизу, можливо, резервуар для води неправильно розташований. Перемістіть його та перевірте, чи працює він. Якщо ваша машина продовжує витікати, зв’яжіться з нами.
2. Вузол подачі кави розташований неправильно.
Якщо у вашій кавомашині L'OR BARISTA тече вода з вузлу подачі кави, виконайте наступні дії:
- Зніміть вузол подачі кави, потягнувши донизу.
- Відкрийте кришку вузла подачі кави і закрийте знову.
- Поставте все назад у кавомашину.
Якщо ваша кавомашина продовжує протікати, зв’яжіться з нами.

Залишились запитання?

Телефонуйте нам на безкоштовну інформаційну лінію 0 800 508 111 (працюємо

з понеділка по п’ятницю, з 9 до 18). Ми із задоволенням Вам допоможемо.